Wyszukaj
produkty

Oferta B2B

Oprócz produkcji szerokiego asortymentu z zakresu zabezpieczenia mienia zajmujemy się także kompleksową obróbką takich materiałów jak blachy, stal czy aluminium. Produkujemy wyroby metalowe zaprojektowane na potrzeby naszych klientów według przekazanej dokumentacji technicznej lub określonego wzoru. Nasza pomoc niejednokrotnie rozpoczyna się już na etapie projektu, który opracowujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Nowoczesny park maszynowy: Laser TRUMPF 3030, Laser TRUMPF 3050 , Wykrawarki TRUMPF TruPunch 5000, Wykrawarki TRUMPF 500 R, Krawędziarki TRUBEND 5085, Krawędziarki Safan, Krawędziarki GILARDI AMMACHINERY, Zgrzewarki Dalex umożliwia nam realizację indywidualnych, niestandardowych zamówień przy jednoczesnym krótkim terminie produkcji.

Do dyspozycji posiadamy ponadto:

35 stanowisk spawalniczych
lakiernię mokrą z systemem 2K
linię do malowania proszkowego
rozbudowany magazyn blach

Wśród materiałów, które poddajemy obróbce na Państwa życzenie znajdują się m.in.
blachy gorąco- i zimnowalcowane, stal nierdzewna i kwasoodporna, aluminium oraz blachy manganowe.

1

Cięcie laserowe

Stanowi nowoczesną metodę obróbki o podobnych parametrach wymiarowych jak klasyczna obróbka mechaniczna. Podstawowa różnica tkwi w stosowanym czynniku tnącym, który w przypadku cięcia laserowego stanowi gorący promień lasera oraz gaz techniczny o dużej czystości. W zależności od stosowanego urządzenia (przede wszystkim jego mocy) cięcie przeprowadza się na trzy sposoby: metodą spalania, stapiania lub sublimacji.

2

Wykrawanie młoteczkowe

Umożliwia trójwymiarową obróbkę blachy. Celem jest kompletny proces obróbki blachy na jednej maszynie. Wszystkie narzędzia obracają się o 360° Dla podniesienia wydajności całego procesu produkcji posiadamy do naszych wykrawarek wiele różnych komponentów automatyzacji

3

Spawanie i zgrzewanie

Połączenie spawane - rodzaj złącza powstającego w procesie fizycznym łączenia materiałów poprzez ich miejscowe stopienie i zestalenie. Połączenia zgrzewane to połączenia metali przez miejscowe dociskanie łączonych elementów przy jednoczesnym podgrzewaniu wystarczającym do doprowadzenia łączonych materiałów do stanu plastyczności.

4

Odtłuszczanie i fosforanowanie

Odtłuszczanie - kąpiel mająca na celu usunięcie wszelkich zanieczyszczeń (w tym tlenków) z powierzchni przedmiotu w celu przygotowania do lakierowania; Fosforanowanie - proces chemicznego lub elektrochemicznego wytwarzania ochronnej matowo-szarej powłoki fosforanów na powierzchni metali która jest skuteczną powłoka antykorozyjną, odporną na działanie wysokich temperatur, oraz stanowi dobry podkład dla farb i lakierów.

5

Lakierowanie

Lakierowanie elementów w lakierni mokrej z systemem 2 K lub na linii malowania proszkowego. Pracujemy na polskich i zagranicznych farbach poliestrowych i epoksydowych, które obejmują pełną paletę kolorów w skali RAL.

JAKO JEDNI Z PIERWSZYCH
KORZYSTAMY Z DOKUMENTACJI 3D

DOKUMENTACJA NA KLIKNIĘCIE

Zmianę parametrów nowego sejfu z dokumentacją techniczną tworzymy za pomocą jednego kliknięcia.

MATERIAŁY OCHRONNE

LAKIEROWANIE
CYNKOWANIE
CHROMOWANIE
ANODOWANIE

BUDOWA WARSTWOWA

ALUMINIUM
PŁYTA IZOLACYJNA
PANELE ABSORBUJĄCE CIEPŁO
STAL NIERDZEWNA
BETON OGNIOODPORNY
STALOWA PRZEDNIA PŁYTA

TECHNOLOGIA OBRÓBKI
WIĘKSZOŚCI METALI

MANGAN
ALUMINIUM
STAL
STAL HARTOWANA
STAL KWASOODPORNA

Doradztwo Sprzedażowe

Nasza firma nie tylko tworzy najwyższej jakości produkty zabezpieczające mienie, ale dba także o profesjonalną obsługę Klientów. Wysoce wykwalifikowani doradcy wsłuchają się Państwa w oczekiwania i będą służyć fachową poradą podczas wyboru jednego z rozwiązań. Dzięki temu będzie ono w pełni odpowiadać na wszelkie potrzeby.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy poparte szeroką gamą produktów, które mamy do zaoferowania pozwala na zastosowanie najlepszego dla Państwa rozwiązania.

Zapraszamy do bezpośredniej wizyty, kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i udzielimy kompleksowych informacji na temat naszych produktów. Dzięki temu łatwiej będzie podjąć optymalną decyzję i maksymalnie zabezpieczyć swoje mienie. Więcej informacji znajduje się w dziale "Kontakt".

Serwis

Troszczymy się o to, aby zapewnić naszym Klientom kompleksowe bezpieczeństwo i zbudować z nimi trwałe relacje. Dlatego nasza praca nie kończy się na wykonaniu sejfu. Zapewniamy również jego montaż, szkolenie w obsłudze, serwis, a w razie potrzeby utylizację.
Gdy pojawi się jakikolwiek problem, zachęcamy do szybkiego kontaktu z nami, by skorzystać z fachowego doradztwa bądź wyeliminować usterkę. Wykonujemy naprawy w ramach gwarancji, jak też pogwarancyjne.

Nasi eksperci dokonują okresowych przeglądów technicznych i zapewniają konserwację sprzętów. W razie potrzeby wdrażamy awaryjne otwieranie sejfów. Pomagamy w przypadku problemów z zamkiem elektronicznym lub szyfrowym oraz likwidujemy wszelkie awarie. Usprawnimy również sejf, kasę pancerną czy szafę w sytuacji, gdy zostaną one uszkodzone podczas próby włamania.Nie wiesz, jaki produkt z naszej oferty jest odpowiedni dla Ciebie? Nasz doradca pomoże Ci stworzyć sejf "na Twoją miarę".

Skontaktuj się z doradcą