Wyszukaj
produkty

O firmie

Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. od 25 lat jest czołowym producentem asortymentu zabezpieczeń w Polsce i równocześnie jednym z największych tego typu przedsiębiorstw w Europie. Naszym założycielem i pierwszym właścicielem był Richard Ross – współtwórca marki FORMAT Tresorbau GmbH i wybitny ekspert w dziedzinie ochrony mienia.

Już od pierwszych lat działalności zwracaliśmy szczególną uwagę na jakość i funkcjonalność naszych produktów, dzięki wieloletniej współpracy z kontrahentami z Europy zachodniej, głównie z Niemiec. Dlatego teraz potrafimy łączyć solidną, niemiecką precyzję i dbałość o detale z polską zręcznością i praktycznym podejściem. Swoją ekspansję rozpoczęliśmy od rynków europejskich. Tym sposobem wkraczając do Polski byliśmy już bogaci w liczne doświadczenia, jak też osiągnęliśmy standardy, które znacznie przewyższają swym poziomem krajową konkurencję.

Jako znawcy rynku zabezpieczeń mechanicznych doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że rynek doceni produkty certyfikowane.

Od początku istnienia firmy wyroby były wysoko oceniane przez jednostki badawcze na całym świecie.

Nasze doświadczenie zostało potwierdzone licznymi międzynarodowymi i polskimi certyfikatami m.in.:

776 produktów
28 grupy towarowe
2611 produktów
119 grupy towarowe
80 produktów
9 grupy towarowe

Dodatkową zaletą wyboru produktu z certyfikatem jest możliwość łatwiejszego uzyskania ubezpieczenia.

Niezmiennie naszą nadrzędną wartością jest bezpieczeństwo

ISS posiada certyfikat ISO, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, są to uznane międzynarodowe normy systemem zarządzania i ochrony środowiska, które pozwalają nam ustanowić proces produkcji bardziej efektywny pod względem zasobów, jak i gospodarowania odpadami i minimalizowania emisji zanieczyszczeń.

Proponujemy szeroki wachlarz najwyższej jakości sejfów i kas pancernych, które gwarantują skuteczną ochronę wartościowemu mieniu. W naszej ofercie znajdują się też m.in. szafy depozytowe, systemy bankowe, skarbce czy szafy na broń i dokumenty. Ponadto jako jedyni w Polsce produkujemy sejfy o wysokiej odporności ogniowej wg normy EN 1047-1.

Jednym z kluczowych założeń Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. jest nieustanne wychodzenie naprzeciw potrzebom Klientów i dostosowywanie produktów do ich indywidualnych potrzeb. Dlatego nasza oferta jest dedykowana zarówno osobom prywatnym, jak też firmom, bankom i instytucjom.

Dużą wagę przykładamy do wyglądu naszych sejfów, w efekcie możemy zaproponować produkty z wkładami drewnianymi, szklanymi, metalowymi oraz w szerokiej palecie kolorów RAL. Oprócz produkcji asortymentu służącego ochronie mienia świadczymy także usługi dodatkowe związane z obróbką każdego rodzaju blachy. Mogą Państwo liczyć również na profesjonalne doradztwo naszych konsultantów w każdej ze wspomnianych dziedzin.

Nasza praca została wyróżniona m.in.

Nasze wyroby przechodzą najbardziej wymagające testy w doświadczonych instytucjach certyfikujących. Chcemy być pewni, że towar, który Państwo otrzymają spełni stawiane oczekiwania.

Certyfikaty

Niezależna instytucja, która od dziesięcioleci dba o bezpieczeństwo i zaufanie w zakresie ochrony ppoż. i systemów zabezpieczeń. VdS opracowuje zaawansowane koncepcje bezpieczeństwa dla znaczących zakładów przemysłowych i handlowych, czołowych producentów i integratorów systemów komputerowych.

"Marka" European Security Systems Association (ESSA) e.V. (Europejskiego Stowarzyszenia Systemów Bezpieczeństwa) będącego placówką akredytacyjną produktów bezpieczeństwa zgodnie z EN 45011.

IMP Instytut Mechaniki Precyzyjnej - jeden z najstarszych i najbardziej znanych Instytutów w Polsce, jest placówką badawczo-rozwojową, zajmującą się m.in. certyfikacją urządzeń ochrony przeciwwłamaniowej.

CNPP jednostka certyfikująca wyroby w zakresie ochrony przeciwpożarowej , bezpieczeństwa, włamania w oparciu o badania przeprowadzane w swoich laboratoriach i własnych systemów kontroli i audytu, ochrony przeciwpożarowej i kradzieży. A2P certyfikat CNPP Europejskiego Centrum Bezpieczeństwa we Francji.

Certyfikat ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015

Certyfikat ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015 przyznany przez Bureau Veritas Certifikation na produkcję i sprzedaż sejfów oraz wyrobów i usług branży metalowej oraz produkcję i montaż części mechanicznych i elektronicznych do zamków bezpieczeństwa i elementów obsługi.

Certyfikaty VdS

Ponad 100 certyfikatów przyznanych przez VdS na sejfy, zamki elektroniczne, elementy systemów alarmowych wg takich norm europejskich jak: EN 1047-1 (S60P, S120P, S60DIS), EN 1143-1, EN 1143-2, EN 14450, EN 1300.

Certyfikaty ECBS

Certyfikaty przyznane przez ECBS wg normy: EN 1143-1 i EN 1143-2.

Certyfikaty IMP

Kilkadziesiąt certyfikatów przyznanych przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej na sejfy i zamki elektroniczne wg norm: PN-EN 1143-1, PN-EN 1143-2, PN-EN 14450, PN-EN 1300, PN-EN 15659

oraz

Według Zarządzenia MON Nr 57 z dnia 16 grudnia 2011 r. "w sprawie szczególnego sposobu organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych oraz innych niż kancelaria tajna komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za przetwarzanie informacji niejawnych, sposobu i trybu przetwarzania informacji niejawnych oraz doboru i stosowania środków bezpieczeństwa fizycznego. Dziennik Urzędowy MON nr 25 z 31.12.2011 r., poz.402 – Rozdz.3, Załącznik nr 1.

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 29 maja 2012 r. "w sprawie środków bezpieczeństwa fizycznego stosowanych do zabezpieczenia informacji niejawnych (DU z dnia 19.06.2012 r. poz.683) w zakresie Załącznika 2 cz. I, II, III (kategoria K1, K2 i K3) i cz.IV.

Nie wiesz, jaki produkt z naszej oferty jest odpowiedni dla Ciebie? Nasz doradca pomoże Ci stworzyć sejf "na Twoją miarę".

Skontaktuj się z doradcą