Wyszukaj
produkty

Sejfy luksusowe

Inter Sicherheits Service będąc czołowym producentem sejfów w Europie z wyjątkową dbałością podchodzi do potrzeb swoich klientów.

Od kilku lat przedstawiamy w swojej ofercie serie sejfów PREMIUM, które wykończone szlachetnymi materiałami podnoszą wartość nie tylko użytkową ale również estetyczną. Tak zbudowany sejf może stać się dodatkowym interesującym elementem wyposażenia wnętrza.

  • EU
Sejfy luksusowe

Wykończenia drewniane

Z pośród oferowanych na rynku gatunków drewna wybraliśmy takie, które przy zabudowie sejfu na zewnątrz pozwolą uzyskać efektowny mebel ,który może zostać wykonany w zależności od potrzeb klienta na wysoki połysk lub w macie. Detale wewnątrz z drewna stanowią również ciekawe wykończenie dla sejfów polakierowanych na wysoki połysk.

Obicia w skórze

Gwarancją zadowolenia klienta z obłożenia sejfu skórą jest możliwość indywidualnego wyboru materiału. Kolor i rodzaj skóry dobierane są przez klienta spośród szerokiej oferty, którą przedstawiamy naszym odbiorcom. Precyzyjna ręczna praca przy obszyciu detali podnosi ich poziom do ręcznie obszywanych części samochodowych znanych marek.

Ornamentowe oblicze

Dla pań o wyrafinowanych gustach proponujemy serię ROYAL z ornamentami. Sejf przeznaczony do przechowywania biżuterii. Szufladkami znajdującymi się wewnątrz klient ma możliwość stworzenia wnętrza wg indywidualnych potrzeb.

Wykończenia z Alcantary

W naszych projektach staramy się podążać za zmianami na rynku i wykorzystywać wszelkie nowe materiały z branży meblowej, które z powodzeniem mogą być użyte przy wykończeniu sejfów. Stąd zastosowanie Acantary do wykończenia wnętrz.Nie wiesz, jaki produkt z naszej oferty jest odpowiedni dla Ciebie? Nasz doradca pomoże Ci stworzyć sejf "na Twoją miarę".

Skontaktuj się z doradcą